Logo
Intro Intro Intro
Email Drukuj

BTM Maciej Stanisz

Biuro Turystyki Młodzieżowej Maciej Stanisz

Biuro Turystyki Młodzieżowej "Maciej Stanisz" z siedzibą w Piechowicach istnieje na rynku od 1992 roku i tym samym jest najstarszą firmą zajmującą się turystyką szkolną w regionie jeleniogórskim. Działalność biura skierowana jest przede wszystkim do klienta - ucznia szkoły podstawowej, gimnazjum oraz ucznia szkoły średniej. Łączy w sobie cechy imprezy dydaktycznej i turystycznej, której celem jest między innymi poznanie ogólnych wiadomości o historii zwiedzanych regionów; zapoznanie się z podstawowymi wiadomościami na temat architektury i sztuki, a także poznanie podstawowych zasad ochrony przyrody. Obsługująca nasze imprezy kadra przewodnicka to przede wszystkim ludzie młodzi o wysokich kwalifikacjach.
Obok niezbędnych i zweryfikowanych przez urzędy wojewódzkie uprawnień przewodnickich i pilota wycieczek, osoby zatrudnione w biurze zdobywają także uprawnienia " kierownika wycieczek szkolnych " uzyskiwane na szkoleniach organizowanych przez Starostwo Powiatowe i Zarząd Oddziału PTSM w Jeleniej Górze.
Na specjalne życzenie biuro przygotowuje również propozycje wycieczek turystycznych dla osób dorosłych (grupy zorganizowane) po kraju oraz za granica. Biuro posiada zezwolenie (koncesję) UKFiT jako jedno z pierwszych w Polsce i na Dolnym Śląsku (nr 0094). Działalność firmy znana jest nie tylko w regionie jeleniogórskim.
Przygotowana przez biuro szeroka oferta dociera we wszystkie rejony Polski i już od kilku lat z powodzeniem obsługuje rzesze młodych, ciekawych świata turystów Zorganizowane grupy młodzieży szkolnej z całej Polski przybywają właśnie w Karkonosze, by podziwiać niesamowite krajobrazy tych gór, poprawiać kondycję fizyczną, szukać na szlakach turystycznych spokoju i wytchnienia...
Ukoronowaniem pracy BTM "Maciej Stanisz" są liczne listy pochwalne i podziękowania, które są przysłane do Piechowic zarówno z naszego regionu jak i z różnych zakątków Polski przez usatysfakcjonowanych uczniów i ich dorosłych opiekunów. Pomimo narastającej recesji i konkurencji na rynku usług turystycznych nasza oferta cieszy się coraz większym powodzeniem.

Nasze promocje

Dziś polecamy miejsce